نازل کارواش برنجی دوتکه

240,000 تومان
بدون مالیات

سری آبپاش مدل تمام برنجی با 80 گرم وزن و طول 8.5 سانتیمتری یکی از گونه‌های مختلف آب‌پاش محسوب می‌شود که آب را به شکلی خاص از نازل خود خارج می‌کند. نازل آبپاش برنجی به شکل دو تکه طراحی شده است و یک سر آن به شیر آب و قسمت دیگرش  نیز به سرشلنگ متصل می شود.  نازل کارواش خانگی از نوع فشنگی محسوب می‌شود که یک سمت این آب‌ پاش به‌ صورت رزوه دار طراحی‌ شده

رنگ : طلایی
تعداد
اضافه به علاقه مندی

  سیاست‌های امنیتی

درگاه پرداخت معتبرو تایید شده در بانک مرکزی ایران

  سیاست‌های تحویل

ارسال در سریعترین زمان ممکن از طریق پست پیشتاز

  سیاست‌های بازگشت کالا

درصورت خرابی و بون اتفاده بودن کالا ،آن را تعویض میکنیم

نازل کارواش برنجی دوتکه

جرم و آلودگی ها اغلب در محیط زندگی شما قابل مشاهده نمی باشد اما در صورت افزایش میزان آنها می تواند تاثیر نامطلوبی بر سلامت ساکنین خانه به وجود بیاورد. لذا با انجام نظافتی مطلوب می تولن از افزایش آلودگی ها جلوگیری کرد. به همین منظور استفاده از تجهیزاتی مناسب می تواند افراد را در انجام نظافتی هدفمند در منزل یاری نماید. یکی از این تجهیزات، کارواش خانگی می باشد که با تکنولوژی آب پرفشار امکان حذف آلودگی هارو از کلیه سطوح فراهم می آورد .این وسیله جالب قابلیت پاکسازی و شستشوی انواع سطوح از کفپوش های سخت، تا سطح بدنه را دارا می باشد. نازل ها بدین صورت عمل می کنند که سطح مقطع را کاهش داده و موجب ثابت ماندن فشار بالای آب می شود، در نتیجه سرعت کاهش فشار آب را افزایش می دهد. 

حال با یک مثال ساده می توانیم اهمیت و کاربرد بسیار مناسب نازل زا برایتان توضیح دهیم: فرض کنید که شما یک شلنگ برای شستشوی باغ خود دارید و قصد دارید که ابتدا آلودگی ها را تمیز کنید که حدود 5 متر با شما فاصله دارند. اما شما با یک مشکل مواجهید و آن کافی نبودن فشار شلنگ برای از بین بردن آلودگی است. شاید فکر کنید که با فشار شست خود روی سر شلنگ بتوانید به مقصود خود برسید اما به این نکته باید توجه کنید که باعث کاهش میزان خروجی آب می شوید. بهترین راه حل قرار دادن یک نازل سر شلنگ است. به این ترتیب با محدود کردن خروجی آب، سرعت خروج آن افزایش یافته و این فشار سبب پاشش آب به بخش مورد نظر می شود. می توانید با خرید نازل سر شلنگ تا مقدار بسیار زیادی در مصرف آب صرفه جویی کنید و تمیزی دو چندانی را تجربه کنید.

Double brass car wash nozzle
41 قلم

مشخصات فنی

کشور سازنده
چین
مدل
برنجی دوتکه
نوع کاربری
شستشوی کف حیاط ، ماشین و آبیاری
جنس بدنه
برنجی
ابعاد
طول 8.5 سانتیمتر
وزن
80 گرم
قابلیت ضد ضربه
دارد

2 محصول دیگر در همین شاخه:

در دسترس: 198 موجود

سری آبپاش مدل تمام برنجی با 50 گرم وزن و طول 9.5 سانتیمتری یکی از گونه‌های مختلف آب‌پاش محسوب می‌شود که آب را به شکلی خاص از نازل خود خارج می‌کند.از نوع فشنگی محسوب می‌شود یک سمت این آب‌پاش به‌صورت رزوه دار طراحی‌ شده و در سمت دیگر این محصول نازل مخصوصش قرار دارد که آب را از مدل سوزنی تا کاملا پخش و قفل میتوان استفاده کرد.

در دسترس: 100 موجود

سری آبپاش مدل آلمینویم با روکش برنجی با 178 گرم وزن و ابعاد 16.7*2.7 سانتیمتری یکی از گونه‌های مختلف آب‌پاش محسوب می‌شود که آب را به شکلی خاص از نازل خود خارج می‌کند. نازل آبپاش برنجی به شکل چهار تکه طراحی شده است و یک سر آن به شیر آب و قسمت دیگرش  نیز به سرشلنگ متصل می شود.  نازل کارواش خانگی از نوع فشنگی محسوب می‌شود